Komisariat Strawczyn

mł. asp. Szymon Prokop

Rejon służbowy nr 71 – obejmuje miejscowości: Kostomłoty Pierwsze (ul.Podmiejska, Marmurowa, Działkowa, Tęczowa, Św. Jana, Świętojańska, Maciejówka, Przemienienia, Widokowa, Dworska, Młoda, Jabłoniowa, Morelowa, Nowa, Kielecka), Kostomłoty II (ul. Panoramiczna, Starowiejska, Kościelna, Laskowa, Ekologiczna, Stolarska, Górna, Bugajska) Przyjmo (ul. Berlinka, Dolna, Lipowa, Modrzewiowa, Osiedlowa, Pańska, Piotrkowska, Północna) , Bobrza, Porzecze, Ciosowa (ul. Ciosowa, Leśna, Ślefarnia, Ławęczna, Pirytowa, Cicha, Osiedle w Lesie), Ćmińsk – (ul. Wyrowce, Podglinie, Świętokrzyska, Spokojna).


Komisariat Policji

ul. Sportowa 1, 26 - 067 Strawczyn

nr pokoju 18

telefony: 47 802 36 97

Telefon komórkowy 734-476-799

fax: 47 802 37 97

e-mail dzielnicowy.kielce71@ki.policja.gov.pl

Plan priorytetowy Dzielnicowego Komisariatu Policji w Strawczynie mł. asp. Szymona Prokopa

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2026 r. do 31.07.2026 r. jest wyeliminowanie lub ograniczenie przypadków niestosowania się do znaków drogowych, a także przekraczanie dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami w miejscowości Ciosowa gm. Miedziana Góra. W celu zwiększenia efektywności działań, dzielnicowy planuje nawiązanie współpracy z sołtysem i mieszkańcami miejscowości Ciosowa, Urzędem Gminy w Miedzianej Górze oraz Wydziałem Ruchu Drogowego KMP w Kielcach.                      

W związku z powyższym, dzielnicowy mł. asp. Szymon Prokop zwraca się do mieszkańców z apelem, aby w przypadku stwierdzenia powyższych wykroczeń, powiadomili o tym Policję.

 

 

Powrót na górę strony