Komisariat Chęciny

sierż. szt. Jan Tetelewski

Rejon służbowy nr 50 – obejmuje miejscowości: Piekoszów, Jaworznia, Jaworznia Gniewce , Jaworznia Zagórze, Wincentów, Wincentów Zręby, Łaziska.


Komisariat Policji w Chęcinach

ul. Osiedle Północ 9, 26 - 060 Chęciny

telefon: 47 801 1353

Telefon komórkowy 734 - 476 - 962

e-mail dzielnicowy.kielce50@ki.policja.gov.pl

 

Punkt Przyjęć Interesantów na terenie Gminy Piekoszów znajduje się w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, przy ul. Czarnowskiej 59 czynny w każdą środę w godz. 14.00-17.00 oraz piątek w godz. 8.00-12.00.

Plan priorytetowy Dzielnicowego Komisariatu Policji Chęcinach sierż. szt. Jana Tetelewskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2025 r. do 31.01.2026 r. jest  wyeliminowanie lub znaczne ograniczenie aktów wandalizmu, zakłócania porządku publicznego przez grupujące się osoby w rejonie świetlicy środowiskowej w miejscowości Wincentów, gm. Piekoszów. W celu zwiększenia efektywności działań, planuje się nawiązanie współpracy z UMIG w Piekoszowie, Radą Miasta i Burmistrzem Piekoszowa, ZPO w Piekoszowie.

W związku z powyższym, dzielnicowy zwraca się do mieszkańców z apelem, aby w przypadku stwierdzenia powyższych wykroczeń, powiadomili o tym Policję.

 

Powrót na górę strony