Kielecka Drogówka Apeluje - Ruch drogowy - KMP Kielce

Ruch drogowy

Kielecka Drogówka Apeluje

W związku z licznymi imprezami odbywającymi się na terenie miasta Kielce, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach apeluje do wszystkich, którzy w najbliższy weekend planują w nich uczestniczyć. Przede wszystkim zwracamy się o pozostawianie swoich pojazdów w miejscach do tego wyznaczonych.

W związku z licznymi imprezami, które mają odbyć się w najbliższy weekend w centrum miasta, Kadzielni oraz na stadionie przy ul. Ściegiennego, w celu zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym zwracamy uwagę kierowców na właściwe parkowanie swoich pojazdów.

Przypominamy o pozostawianiu ich w miejscach do tego wyznaczonych oraz na parkingach oznaczonych odpowiednimi znakami. Pamiętajmy, że zaparkowany  pojazd ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

Przykładowo samochód można zaparkować na parkingach na ulicach: Aleja Legionów, Gagarina, Boczna, Ściegiennego oraz Ściegiennego przy pomniku Homo Homini,

W przypadku nie przestrzegania przepisów  ruchu drogowego przez użytkowników pojazdów zostaną podjęte sankcje prawne w stosunku do sprawców wykroczeń.

 

Opr. KSz

Źródło: KMP w Kielcach