Dzień Kobiet z policyjnym akcentem - Ruch drogowy - KMP Kielce

Ruch drogowy

Dzień Kobiet z policyjnym akcentem

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet, policjanci kieleckiej drogówki podczas pełnienia służby mieli przygotowane niespodzianki dla Pań za kierownicą. Obok złożenia życzeń z okazji ich święta przypominali o tym jak ważne jest przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz wręczali drobny upominek w postaci symbolicznego tulipana.

Priorytetem dla policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach wszystkich jego uczestników. Podczas pełnienia służby nie zapominają jednak o różnego rodzaju świętach. I jest tak również dziś. Obok życzeń z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, na ręce Pań, uczestniczek ruchu drogowego, przekazywali również drobny upominek w postaci tulipana. Te kierujące, które popełniły drobne wykroczenia, dzisiaj w poszczególnych przypadkach liczyć na pouczenie. Za każdym razem jednak mundurowi przypominali, że każde wykroczenie może w konsekwencji doprowadzić do zdarzenia drogowego i apelowali o ostrożność na drodze.
 
Kontrolowane Panie były miło zaskoczone akcją kieleckiej drogówki, a policjanci mają nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia przyczynią się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego przez wszystkich jego uczestników, a co za tym idzie zwiększy się bezpieczeństwo na naszych drogach.
 
Opr. JŻ
Źródło: KMP w Kielcach
 

  • Działania #1
  • Działania #2
  • Działania #3
  • Działania #4
  • Działania #5
  • Działania #6