Wpadka narkotykowego dealera - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Wpadka narkotykowego dealera

Data publikacji 02.04.2021

O rozprowadzanie narkotyków i posiadanie znacznych ilości zabronionych substancji jest podejrzewany 27-letni mieszkaniec gminy Łagów. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z Komisariatu Policji w Rakowie. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania domu mężczyzny zabezpieczyli łącznie 77 gramów marihuany i 37 gramów amfetaminy. Zatrzymany wkrótce stanie przed sądem.

To była bardzo szybka realizacja, przeprowadzona przez policjantów z Ogniwa Kryminalnego rakowskiego komisariatu. W środowe popołudnie mundurowi dowiedzieli się, że na terenie gminy Łagów mieszka mężczyzna, który najprawdopodobniej posiada narkotyki i może zajmować się ich rozprowadzaniem. Nazajutrz kryminalni pojechali do 27-latka i przystąpili do przeszukania. Bardzo szybko potwierdziły się informacje, bowiem już po wejściu do domu stróże prawa ujawnili na stole woreczek, wypełniony suszem roślinnym. Na tym policjanci nie poprzestali i dokładnie sprawdzili każdy zakamarek. M.in. w koszu na śmieci ukryte były kolejne porcje zabronionych środków. Łącznie kryminalni zabezpieczyli 77 gramów marihuany oraz 37 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. 27-latek został zatrzymany.

Śledczy z Komisariatu Policji w Rakowie ustalili, że w ostatnim czasie zatrzymany sprzedawał narkotyki. O losie mężczyzny teraz zadecyduje prokurator. Za posiadanie znacznych ilości zabronionych środków oraz ich rozprowadzania 27-latkowi grozi nawet do 10 lat za kratkami.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zabezpieczone narkotyki